Serie
Bockie Gaat Naar School
2026 · Reality
Dertig dagen lang leeft hij op het ritme van de schoolbel, zoekt hij aansluiting bij zijn klasgenoten, worstelt hij met huiswerk, ontdekt hij de nieuwste TikTok-trends en komt hij te weten
Dertig dagen lang leeft hij op het ritme van de schoolbel, zoekt hij aansluiting bij zijn klasgenoten, worstelt hij met huiswerk, ontdekt hij de nieuwste TikTok-trends en komt hij te weten waar Gen Z van droomt en van wakker ligt. De opnames zijn ondertussen volop aan de gang en lopen nog tot eind maart. Het programma is dit najaar te zien op Play en in de app van Play.
Uitzenduren
Feiten
- Type
- Serie
- Jaar
- 2026
- Land
- BE
- Genre
- Reality
CastJonas van Boxstael
Veelgestelde vragen
Wanneer is Bockie Gaat Naar School op tv?
Bockie Gaat Naar School is te zien op Play zaterdag 29 augustus om 21:10.
Op welke zender is Bockie Gaat Naar School te zien?
Play zendt Bockie Gaat Naar School uit om 21:10, en de uitzending eindigt om 22:05.
Wie speelt er mee in Bockie Gaat Naar School?
In de hoofdrollen zie je Jonas van Boxstael.
