Naar de inhoud

Serie

De Verloskundigen

2026 · Reality

In de aankomende KRO-NCRV-reeks De Verloskundigen staan Loïs, Niels, Sanne, Aalayah, Jef, Margretha en het duo Lonneke en Maud centraal. Deze verloskundigen werken verspreid over stad

Uitzenduren

Feiten

Type
Serie
Jaar
2026
Land
NL
Genre
Reality

CastLoïs, Niels, Sanne, Aalayah en Jef

Veelgestelde vragen

Wanneer is De Verloskundigen op tv?

De Verloskundigen is te zien op NPO 3 zondag 30 augustus om 20:25.

Op welke zender is De Verloskundigen te zien?

NPO 3 zendt De Verloskundigen uit om 20:25, en de uitzending eindigt om 21:25.

Wie speelt er mee in De Verloskundigen?

In de hoofdrollen zie je Loïs, Niels en Sanne.

De Verloskundigen op tv: uitzenduren