Film
The English Patient
1996 · Drama · Romantiek · 162 min
Tijdens de Tweede Wereldoorlog wordt een vliegtuig met twee personen neergeschoten boven de woestijn. Alleen de piloot, Laszlo de Almásy, overleeft maar loopt ernstige brandwonden
Tijdens de Tweede Wereldoorlog wordt een vliegtuig met twee personen neergeschoten boven de woestijn. Alleen de piloot, Laszlo de Almásy, overleeft maar loopt ernstige brandwonden op. Nomaden brengen hem naar een ziekenhuis, waar hij niet in staat lijkt om te zeggen wie hij is. Hij komt bekend te staan als The English Patient en verpleegster Hana ontfermt zich over hem. Tijdens hun gesprekken ontvouwt zich langzaam de ware toedracht tot het ongeluk.
Uitzenduren
Feiten
- Type
- Film
- Jaar
- 1996
- Speelduur
- 162 min
- Land
- GB
- Regie
- Anthony Minghella
- Genre
- Drama, Romantiek, Oorlog
- Score
- 7,1 / 10
CastRalph Fiennes, Juliette Binoche, Willem Dafoe, Kristin Scott Thomas en Naveen Andrews
Veelgestelde vragen
Wanneer is The English Patient op tv?
The English Patient is te zien op Play Fictie maandag 31 augustus om 20:35.
Op welke zender is The English Patient te zien?
Play Fictie zendt The English Patient uit om 20:35, en de uitzending eindigt om 23:30.
Hoelang duurt The English Patient?
The English Patient duurt 162 minuten en kwam uit in 1996.
Wie speelt er mee in The English Patient?
In de hoofdrollen zie je Ralph Fiennes, Juliette Binoche en Willem Dafoe, en de regie is van Anthony Minghella.
