Naar de inhoud

Serie

Toddlers & Tiaras

2009 · Documentaire · Familie · 60 min

IMDb2,1

Texas is het strijdtoneel waar Taralyn (6), Brooklyn (5) en nieuwkomer Zana (6) op de Groovy Girls-schoonheidswedstrijd de strijd aangaan voor de titel van Ultimate Grand Supreme.

Uitzenduren

Feiten

Type
Serie
Jaar
2009
Speelduur
60 min
Land
US
Genre
Documentaire, Familie, Reality
Score
2,1 / 10

Veelgestelde vragen

Wanneer is Toddlers & Tiaras op tv?

Toddlers & Tiaras is te zien op TLC zaterdag 29 augustus om 10:30.

Wordt Toddlers & Tiaras nog vaker uitgezonden?

Ja, Toddlers & Tiaras heeft 2 geplande uitzendingen op TLC.

Op welke zender is Toddlers & Tiaras te zien?

TLC zendt Toddlers & Tiaras uit om 10:30, en de uitzending eindigt om 11:20.

Hoelang duurt Toddlers & Tiaras?

Toddlers & Tiaras duurt 60 minuten en kwam uit in 2009.